Ontwerp affiche: Dick OuwerkerkStichting Terremoto presenteerde ‘Lleno de Flamenco 2017 ’
Voor het 24e jaar

Middagvoorstelling
Voor de 24e keer werd dit jaar 'LLeno de Flamenco' in Amsterdam gepresenteerd.
Het programma bestaat uit verschillende 'Bailes' en 'Cantes' die het veelzijdige karakter van de Flamenco tonen. De choreografieën van de dansen zijn gemaakt door diverse docenten / choreografen uit Nederland en Spanje. Er treden van een hoog niveau, amateur dansgroepen op en solo's van jonge artiesten e/o docenten. De optredens worden begeleid door professionele Flamencozangers en -gitaristen, uit Nederland en het buitenland.

PROGRAMMA LLENO DE FLAMENCO 2017

POP - UP FLAMENCO | FOYER OPEN 13.45
13.55  GARROTÍN
dans: Tara Nikula, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang: Jolanda van den Beuken, cajón: Udo Demandt

14.05  FANDANGOS, TANGOS, SEVILLANAS
Choreografie: ‘Pastora’, muziek van CD
dans: Sirun Ahekian Pastoor, Guenevere Blommaert Livia Elzas, Ana Iglesias, Siena Jebbink

MIDDAGVOORSTELLING
AANVANG 14.30 – 17.15 | ZAAL OPEN 14.15
Dansmakers Amsterdam, theaterzaal

1. SOLEÁ / SOLEÁ POR BULERÍAS
Choreografie: Pastora, Gitaar: el Armenio’ Haik Ahekian, zang: Erminia Fernández Córdoba
Dans: Judith Beers, Meera Ebbens, Désiree Kerkdijk, Alba Suarez Ortega, Jorna Postma, Esther Reijs, Aurora Solá

2. CANTIÑAS
Choreografie: Javier Romero, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang: Juan Peñas
Dans: Ann Cassano,Tina Castillo Autie, Maarit van Gammeren, Angeline Lim, Nancy Polderman, Peter Runhardt

3. TANGOS
Choreografie & dans: Javier Romero, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang: Juan Peñas
Dans: Raquel Miranda Aponicía, Jantine de Bree, Marianne de Jong, Lisanne Sloots, Hester Wardenaar

4. ROMANCE DE LA MONJA
Choreografie & dans: Manon Strörmann van Kleef, gitaar: André Struijlaart, palmas & cajón: Wil Lambregts, zang: Joke van Haaren
                        
5. PETENERA
Choreografie: Kika, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang: Erminia Fernández Córdoba
Dans: Marjolijn Distelbrink, Marija Jevrosimovic, Brigitte van Meurs, Tinke Vormer, Annemiek Wijnker                                    
6. TANGOS DEL ARCO BAJO                              
Choreografie: Brita Falk, muziek: CD – Vicente Amigo
Dans: Pasha Elstak, Alexandra Janssen, Marianne de Jong, Ginette Lavell, Yvon van Veelen
                                                   
7. SOLEÁ
Choreografie: Ana Todorovic, gitaar: Timen van den Berg, zang: Erminia Fernández Córdoba
Dans: Ana Aguirre, Mireille Gemmeke, Elise Luttik, Tomoko Muryama, Sanne Stravens, Nathaly Walker

8. TARANTA / ‘LA NIEBLA SE LEVANTA’
Gitaar: Jeff Heijne

9. BULERÍAS / LOS CAMINANTES
‘Al verte las Flores Lloran’ – Camarón
Choreografie & dans: Mathilde Brugman, gitaar: Jeff Heine, palmas: Remius en Boudewijn Brugman,  
zang: Erminia Fernández Córdoba

PAUZE  20 minuten
POP - UP FLAMENCO | FOYER

GUAJIRAS / TRAMOYA Y PEPE
Zang: Joke Van Haaren, gitaar: Pepijn Schaler, André Struijlaert, cajón y palmas: Wil Lambregts

SOLEÁ POR BULERÍAS - CAMARÓN
zang Sebastiaan Jansen, gitaar: Vicente Santiago Santiago, cajón: Udo Demandt
                                                       
MIDDAGVOORSTELLING - 2E DEEL

10. RUMBA CAMARÓN - CON ABANICO
“Verde que te quiero verde’ – Camarón
Choreografie: Maria Robles, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang: Juan Peñas
Dans: Jacqueline Dekker, Teresa Erta, Patricia Goosens, Lauren Korstee, Miriam Korstee,
Leontine Klinkhamer, Liesbeth Kruisinga, Simone Rutten

11. TARANTOS
Choreografie: Angel Muñoz, gitaar: Tomas Coomans, palmas: Brita Falk, zang: Joke Van Haaren
Dans: Astrid Kimman, Ed Spanjaard

12. ROMANCE
Choreografie: Mario Garcia Blanco, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang & cajón: Mario Garcia Blanco
Dans: Ingeborg Blassing, Hanna Koens, Inge Korsten, Yvonne Lelyveld, Monica Overdijk, Hanna van der Pluijm, Victoria Polova , Aleid Schaap, Marloes Segerius, Trudy Spell

13. ALEGRÍA DE CORDOBA  
Choreografie: Mario Garcia Blanco, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang & cajón: Mario Garcia Blanco
Dans: Maribel Coco Perez, Daniëlle Winter, Carla Zwierstra
 
14. BULERÍANDO
Choreografie: Brita Falk, muziek: CD – Moraito Chico
Dans: Pasha Elstak, Alexandra Janssen, Marianne de Jong Ginette Lavell, Yvon van Veelen,

15. CAÑA - CON MANTÓN
Choreografie: Tamar Porcelijn, gitaar: Vicente Santiago Santiago, zang: Juan Peñas
Dans: Ellen van Hoek, Chantal van Leeuwen, Johanna van der Meij, Marjoleine Motz, Tara Nikula, Nejifi Ramirez Esther Reijs, Aleid Schaap, Madeleine Tjon-a-Loi, Petra Vos

16. GUAJIRAS
Choreografie & dans: Pastora, gitaar: el Armenio’ Haik Ahekian, zang Erminia Fernández Córdoba
 
17. SEGUIRIYAS - CON BATA DE COLA
Choreografie & dans: Jessica Achten, gitaar: Tijn van der Sanden, cajón Udo Demandt, zang: Erminia Fernández Córdoba

18.BULERÍAS / FIN DE FIESTA
Dans: Opening patada door Jessica, Mathilde, Pastora. Aansluitend: docenten & solo dansers
Gitaar: alle gitaristen, zang: Erminia, Juan, Mario, Joke, percussie: Udo..

TAPASBAR: ‘SAL GORDA’
BUITEN – OPEN VANAF 17.15  


RANDPROGRAMMA

MASTERCLASS TEKENEN / SCHILDEREN: ‘FLAMENCO & BEWEGING’
13.00  inleiding, 13.30 – 14.00 in foyer met danseres | 14.30 – 17.00 in theater tijdens middagvoorstelling
o.l.v. beeldend kunstenaar: Edgar Jansen

INTRODUCTIELES FLAMENCODANS | Foyer Dansmakers
17.15 – 17.45: Mathilde Brugman  

WORKSHOP CAJÓN | Foyer Dansmakers
17.30 – 19.30 Udo Demandt

FLAMENCOMARKT | Hal Dansmakers
‘La Sonanta’ – kleding, schoenen, accessoires,
Flamencomarkt – 2ehands / intercambio

PROJECTIES & EXPOSITIE | Foyer Dansmakers & theaterzaal
Flamenco fotografie: Marjon Broeks, Mieke van Hooijdonk, Ginette Lavell


AVONDVOORSTELLING
20.15 – 21.45 | zaal open 19.45
Dansmakers, theaterzaal 20.00 – 20.15
Lezing Camarón de la Isla: Marlies Jansen

‘VIVIRÉ’ - REENCUENTRO CAMARÓN
Daniel Navarro baile | Angel Carmona cante | Juan Requena guitarra

FLAMENCO AFTERPARTY
21.45 – 23.00 | Dansmakers Amsterdam, foyer

Met dank aan
alle docenten/ dansers/ choreografen, alle musici en zangers/essen, leerlingen voor de vertolking van hun presentatie en bijdrage aan Lleno de Flamenco 2017. Daniel Navarro, Angel Carmona en Juan Requena: het avondprogramma & de workshops flamencodans, Edgar Jansen: de masterclass tekenen/schilderen, Mario, Pastora en Udo: introductielessen dans & cajón, fotografen: Marjon Broeks, Mieke van Hooijdonk, Ginette Lavell: voor hun fotografie en het ter beschikking stellen van hun materiaal voor de projecties, Hugo Meijer: voor de opnames en montage van de dvd, Ilse Solleveld, Dick van Ouwerkerk, Remco van Blokland: de vormgeving van het affiche / programma & publicaties, Mathilde Brugman: voor presentatie en stagemanagement, AFK, Cora Kemperman: voor het mede mogelijk maken van dit evenement, Sjoerd Schwibettus  en Dansmakers Amsterdam: Christel, Maarten, Wijnand, Arturo: technici: voor hun advies en ondersteuning, Tapas catering: ‘Sal gorda’, ’El Flamenco’: voor studiogebruik generale, de vele vrijwilligers die hebben bijgedragen bij coördinatie en voorbereiding en iedereen die heeft bijgedragen en niet is genoemd.

ORGANISATIE: Stichting Terremoto - Maria Spaans -
Amstelkade 60-III
1078 AK Amsterdam
020 – 6764227
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren